Poradnik dla singielek. Co zraża mężczyzn?

Rebecca St. James | Bez cenzury

Które z typowych babskich zachowań doprowadzają mężczyzn do szału? Czym jeszcze panie zrażają do siebie panów?

 

Które z typowych babskich zachowań doprowadzają mężczyzn do szału? Kto lubi dziewczyny z nadmiernymi wymaganiami? Czym jeszcze panie zrażają do siebie panów?

– Wygórowane potrzeby świadczą o braku pewności siebie: kobieta bez przerwy każe sobie wyjaśniać, dlaczego coś zrobiłem, powiedziałem, spojrzałem na kogoś w specyficzny sposób – uważa Julian. – Ostatecznie rzecz sprowadza się do tego, że nie szanuje mężczyzny. Takie zachowanie męczy i jest po prostu niefajne.

– Osoba o nadmiernych wymaganiach bez przerwy mówi o sobie – twierdzi Nathan. – Potrzeba stworzenia więzi jest u niej tak silna i rozpaczliwa, że przysłania wszystko inne; kobieta głównie „naprawia” swoje braki i broni własnego ja. Dostrzegasz w niej tylko brak pewności siebie i wielki głód uwagi, więc przebywanie w jej towarzystwie nie jest przyjemne.

Cale’a zniechęcają kobiety, które są uciążliwe i nie potrafią podtrzymać rozmowy.

Jeff uważa: „Gdy dziewczyna ciągle szuka potwierdzenia, to znaczy, że brakuje jej wiary w siebie. Takiej osoby nie da się zadowolić”.

DZIESIĘĆ GŁÓWNYCH PRZYCZYN UTRATY MĘSKIEGO ZAINTERESOWANIA
(kolejność przypadkowa)

  1. Krytycyzm i nieuprzejmość wobec partnera.

  2. Kobieta seksowna, ale nudna.

  3. Kobieta, która nie potrafi się bawić.

  4. Brak kobiecych cech (włóż czasem szpilki!).

  5. Lawiny SMS-ów oraz emaili (daj nam trochę przestrzeni!).

  6. Dziewczyny, które pokazują za dużo ciała. Dają tym do zrozumienia: „jestem warta tyle, ile moje ciało”.

  7. Dziewczyny, które za bardzo przejmują się swoim wyglądem.

  8. Dziewczyny, które niedostatecznie przejmują się swoim wyglądem.

  9. Zazdrość.

  10. Palenie papierosów.

Zapał Steina do kobiet stygnie wtedy, gdy:

Dziewczyny za bardzo się przejmują wyglądem. Jeśli kobieta nigdy nie pokazuje się bez makijażu, to znaczy, że brak jej pewności siebie... Inne ekstremum to dziewczyny, które boją się wyglądać seksownie. Moja rada: starajcie się wyglądać atrakcyjnie – po bożemu. Niektóre dziewczyny z jakichś powodów krępuje demonstrowanie własnej kobiecości, zawsze noszą dżinsy, sportową bluzę i trampki. Nie ma sprawy. Czasem jednak powinny się przełamać, założyć czerwoną sukienkę, buty na obcasie i poczuć się lepiej w skórze kobiety.

Brandon bardzo nie lubi, „kiedy dziewczyna jest miła dla mężczyzn, którzy jej się podobają, lecz przykra dla innych dziewczyn albo chłopaków jej zdaniem nieatrakcyjnych. Podobają mi się kobiety, które są słodkie z natury, a nie tylko wtedy, gdy flirtują”.

Bradleya odpychają „tatuaże, kokieteryjność, przeklinanie (niektóre dziewczyny myślą, że to dodaje im uroku, tymczasem wulgarność świadczy o braku klasy i szacunku dla siebie i innych) oraz palenie papierosów. Nikt nie chce się całować z popielniczką!”.

Juliana odstręczają kobiety, „które buntują się przeciw Bogu, są zbyt niezależne, dominujące i apodyktyczne, tłamszą i dławią innych. Wolę dziewczyny, które zajmują się swoimi sprawami”.

Do najbardziej odpychających Cale zaliczył „bardzo atrakcyjne dziewczyny skupione wyłącznie na sobie. Jeśli mówią tylko o tym, co robiły w ciągu tygodnia, natychmiast tracę zainteresowanie. Nie lubię też dziewczyn, które chcą wszystkim sterować. Niech facet będzie facetem, a kobieta kobietą!”.

Małżeństwo to praca >>>

Za: O czym myślą mężczyźni? Poradnik dla singielek

Copyright © by Instytut Wydawniczy Pax

Udostępnij w : Wyślij znajomemu
Dodaj komentarz

Tytuł

Podpis

Treść
Partner serwisu Rodzina:

SKOK

Partnerzy naukowi:

WSB-NLU
Centrum JP2

Partner fundacji:

Bank PEKAO SA


Patroni:

PC World Komputer Przewodnik Katolicki

Wsparcie modlitewne:

Karmelitanki Bose


© Fundacja "Opoka" 1997-2011